کشاورزی یکی از محرکهای اصلی رشد اقتصادی جوامع خصوصا کشورمان شناخته می شود به همین دلیل مکانیزه نموده این صنعت اهمیت بسیار بالایی داشته و می بایست به استانداردهای تعیین شده از جمله استفاده از دستگاه مکانیکی از جمله بیل تراکتور جفت 475 سه جک و کمباینها بیش از پیش توجه شود.

بیل تراکتور جفت

یکی از ادوات مهمی که برای تجهیز تراکتورها استفاده می شود بیلهای تراکتور جفت می باشد که هم برای جلو و هم برای قسمت عقب تراکتور مورد استفاده قرار می گیرد در واقع زمانی که شما این بیلهای مکانیکی را به تراکتور نصب و وصل می نمایید می توانید به راحتی اقدام به شخم یا هموار سازی زمین کشاورزی خود در جهت کشت محصولات باغی و کشاورزی خود بپردازید بعلاوه با این کار نه تنها در وقت خود در هنگام شخم زنی بلکه در هزینه خود نیز صرفه جویی قابل ملاحظه ای را ایجاد نمایید.

بیل تراکتور جفت ۴۷۵

یکی از بیلهای تراکتوری محبوبی که می توانید برای تراکتورهای خود، این ماشین آلات کاربردی کشاورزی تهیه نمایید بیلهای تراکتور جفت 475 می باشد این نمونه ها با این هدف طراحی و تولید شده اند که شما بتوانید عملیات خاکبرداری را در حجم بالایی انجام داده و به نوعی زمین کشاورزی خود را آماده کشت خود نمایید این بیلها با استفاده از آلیاژ فولاد ضد زنگ ساخته شده است تا در برابر عوامل محیطی از جمله رطوبت مقاومت و استحکام بالایی را از خود نشان دهد.

بیل تراکتور سه جک

نمونه بیلهای تراکتوری سه جک جزو دسته بیلهای تراکتوری محسوب می شوند که امکان نصب بسیار آسانی بر روی این ماشین آلات داشته و عموما برای کند و کاو متوسط مورد استفاده قرار می گیرد در واقع این بیلها زمانی که شما قصد خاک برداری را دارید بر روی زمین فیکس می شوند تا شما بتوانید از حداکثر قدرت این بیلها برای خاک برداری خود استفاده نمایید.

بیل تراکتور ضربه خورده

همان طور که می دانید همواره خرید محصولات نو یا درجه یک برای شما مقدر نموده و مجبور به استفاده از نمونه های دست دوم می می شوید خصوصا اگر یک باغدار یا کشاورزی باشید بیلهای تراکتوری ضربه خورده نیز دقیقا برای همین امر طراحی شده اند در واقع این نمونه ها همان نمونه های مرغوب اولیه هستند با این تفاوت که فقط مقداری از عمر فعالیت آنها می گذرد با این حال این نمونه ها به راحتی می توانند در انواع عملیات خاکبرداری زمینهای کشاورزی شما حداکثر بازدهی لازم را از خود نشان بدهد.

بیل تراکتور خارجی

فرانت لودر یا بیل جلو تراکتور خارجی از ادوات کاربردی متصل شونده به بکهو لودر یا تراکتور می باشد که می تواند در عملیات راهسازی مورد استفاده قرار بگیرد یا در دامپروری یا برای هموارسازی و حاکبرداری زمینهای کشاورزی مورد استفاده قرار بگیرد. اگر بخواهیم نگاهی به گذشته داشته باشیم متوجه می شویم که این وظیفه یعنی شخم زدن زمینهای کشاورزی به عهده گاو آهنها و ابزارآلات دستی همچون بیل دستی بوده است اما نهایتا با توسعه صنایع و لزوم افزایش بهره وری استفاده از تراکتورها به عنوان یکی از ماشین آلات مکانیکی رو به گسترش نهاد.

بیل گریدری تراکتور

از ادوات کشاورزی که می تواند نقش مهمی در خاک ورزی زمینهای کشاورزی داشته باشد بیل گریدری تراکتور می باشد که به پشت تراکتور متصل می شود این ادوات برای هموار سازی باغات کشاورزی استفاده می شود البته بیلها که به تسطیح کن معروف است در زمینهای کلوخه ای عملکرد مناسبی ندارد و پیشنهاد می شود در این زمینها استفاده نشود چرا که این امر موجب فرو کردن کلوخه ها به زمینهای قابل کشت شما می شود.

بیل هیدرولیکی تراکتور

بکهو یا بیل هیدرولیکی پشت تراکتور ابزار بسیار کاربردی و البته قدرتمند برای انجام عملیاتهای گود برداری است این ادوات با 4 قفل هیدرولیکی و جک پایه ای این امکان را به شما می دهند که شما بتوانید به راحتی به خاکبرداری به صورت تسطیحی یا عمیق پرداخته و زمین کشاورزی خود را شخم زده یا به نوعی برای کشت آماده نمایید.

بیل تراکتور 074 072 034

پمپهای روغن و تانکهای روغن هیدرولیک برای تراکتورهای و بالاخص بیل تراکتور 074 072 034 ساخته می شوند این ادوات باعث می شود تا سازه به گونه ای طراحی شود که تعادل بین بیل تراکتور و گریدر پشت تراکتور حفظ شده و موجب عدم تعادل آن نشود.

بیل تراکتور 299 475 470

همان طور که می دانید تراکتورها به خودی خود کاربرد چندانی در زمینهای کشاورزی ندارند و این ادوات نصبی هستند که آنها را آماده استفاده برای عملیات شخم زنی، کود پاشی یا سم پاشی می نمایند یکی از این ادوات مهم بیل تراکتور 299 475 470 می باشد که بیشترین کاربرد آن زمانی است که قصد هموار کردن یا تسطیح زمینهای باغی خود را داشته باشید البته این بیلها در ابعاد و اندازه های مختلفی با توجه به حجم تراکتور شما ساخته می شوند.

بیل تراکتور 727 737 900

همان طور که واضح است می دانید که بیلهای 727 737 900 به خودی خود کاربردی ندارند و هنگامی که پشت تراکتور نصب می شوند می توان از آنها برای فعالیتهای برداشت یا کشاورزی استفاده نمود این ادوات زراعی به علت قدرت زیادی که در گود برداری دارند می توانند در هر ساعت حجمی بالغ بر 10 تن خاک را جابجا نمایند.

بیل تراکتور 920 399

پرکاربردترین ابزار و ادواتی که بیش از سایر تجهیزات برای تراکتورهای کشاورزی می تواند مورد بهره وری و استفاده قرار بگیرد بیل 920 399 می باشد این نمونه ها که حاوی 4 جک هیدرولیکی دو طرفه می باشند این امکان را به شما می دهند تا بتوانید به راحتی و سهولت و بدون وجود بیلهای مکانیکی به جا به جایی یا گودبرداری زمینهای زراعی بپردازید.

بیل عقب تراکتور 399

بیل بکهو که به بیل عقب تراکتور 399 نیز معروف بوده و شناخته می شود ابزاری کاربردی و البته بسیار ساده برای ماشینهای کشاورزی از جمله تراکتور می باشد که از آن می توانید برای عملیاتهای درخت کاری، حفاری یا گود برداری و انجام امور کشاورزی و زراعی بپردازید. یکی از شرکتهای شناخته شده در سطح کشور که اقدام به تولید انبوه انواع بیلهای مکانیکی و تراکتوری در تنوع گسترده ای می پردازد مجموعه ما می باشد. شرکت ما با داشتن ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و رعایت تمامی استانداردهای صنعتی در زمینه ساخت این ادوات محصولاتی قابل رقابت با نمونه های معتبر خارجی را به بازار مصرف داخلی و خارجی عرضه می نماید به همین منظور در صورتی که تمایل به خرید یا اخذ نمایندگی فروش این محصولات را در داخل یا خارج از کشور دارید می توانید با ارتباط با مشاورین و کارشناسان مجرب ما در سایت مجموعه ارتباط برقرار نموده و نحوه همکاری خود را اعلام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید