شرکت ما تولید کننده ادوات کشاورزی مشهد است که توانسته با استفاده و بهره گیری از بهترین تکنولوژی های موجود و دارا بودن بالاترین استاندارد ها و بهترین متخصصین حاضر در این حوزه این محصول را به بهترین نحو ممکن تولید کرده و به دست شما عزیزان برساند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما از قیمت این محصولات با کیفیت به صورت آنلاین مطلع شوید.  تولید کننده ادوات کشاورزی در مشهد

فرایند تولید ادوات کشاورزی با کیفیت

فرایند تولید ادوات کشاورزی با کیفیت فرآیند تولید ادوات کشاورزی به شرح زیر می باشد:
  1. انتخاب و اماده سازی مواد اولیه: انتخاب مواد اولیه تابع خصوصیات مکانیکی مورد انتظار از قطعه نهایی می باشد. بازه وسیعی از ورق های فولادی 8 تا 15 میلیمتري، نبشی، لوله مانسمان و … می تواند در مرحله انتخاب مواد اولیه مورد توجه قرار گیرد.
  2. برش و شکل دهی: ورق هاي فولادی بر اساس طرح قطعه با دستگاه لیزر برش خورده و شکل داده می شوند.
  3. سوراخکاری: ورق هاي فولادی بر اساس نقشه سوراخکاری می شوند.
  4. تولید شاسی و قطعات اصلی: پس از برش دهی و سایر اقدامات اولیه، شاسی و سایر قطعات اصلی تولید، و جهت اطمینان از صحت عملکرد مجددا بازرسی می شود.
  5. مونتاژ قطعات فرعی
  6. ماشین کاری قسمت های مختلف: محصول تولید شده، شکل و خاصیت یک محصول کامل را ندارد و به لحاظ ابعادي دقیق نبوده و همچنین سطح آن نیز ناصاف می باشد. از این جهت با انجام عملیات ماشینکاری، محصول را به ابعاد و صافی سطح مورد نیاز رسانده می شود.
  7. رنگ آمیزی: محصول تولید شده پس از ماشین کاري و رفع زواید، رنگ آمیزي شده و پس از بررسی نهایی آماده تحویل به مصرف کننده می باشد.

تولید عمده ادوات کشاورزی دستی

تولید عمده ادوات کشاورزی دستی شرکت تولید کننده ادوات کشاورزی دستی با پشتیبانی شما مشتریان عزیز و امکاناتی که برای شما عزیزان فراهم کرده است شما می توانید مستقیم و بدون واسطه از معتبرترین فروشگاه ادوات کشاورزی این محصول و دیگر محصولات ما را با نازلترین قیمت چه به صورت کلی و چه به صورت جزیی تهیه کنید. جهت آگاهی از نحوه ی فروش ما و همچنین آخرین قیمت های این محصول و دیگر محصولات فروشگاه ما، می توانید خیلی راحت و سریع با مراجعه به سایت ما از آنها مطلع شوید. در ضمن شما با مراجعه به سایت ما با همه ی محصولات دیگر ما از جمله ادوات کشاورزی دستی و ادوات کشاورزی جدید آشنا شده و می توانید آنها را هم بدون واسطه و مستقیم با ارزان ترین قیمت از ما خرید کنید. ما به خاطر ارتباط با بهترین تولیدکنندگان مواد اولیه و استفاده از بهترین متریال در ساخت ادوات کشاورزی و دارا بودن تیم تکنسین بسیار قوی سعی می کنیم که این محصولات را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به دست شما عزیزان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره در مورد محصولات و خرید با ما تماس بگیرید